Muži | 3.liga

vedoucí: Luboš Herz

Jednotlivci | Družstva | ČtyřhryTermínová listina - los


Jednotlivci


Družstva


Čtyřhry


Termínová listina - los

 

kolo Pořadí utkání  I. polovina II. polovina
1. 5-4    6-3    7-2    8-1    9-10 1.10. - 5.10.2012 14.1. - 18.1.2013
2. 6-5    7-4    8-3    9-2    10-1  8.10. - 12.10.  21.1. - 25.1.
3. 2-1    3-9    4-8    5-7   6-10  15.10. - 19.10.  28.1. - 1.2.
  Náhradní termín:  22.10. - 26.10. 4.2. - 8.2.
4. 7-6    8-5    9-4    1-3    10-2  29.10. - 2.11.  11.2. - 15.2.
5. 3-2    4-1    5-9    6-8    7-10  5.11. - 9.11.  18.2. - 22.2.
6. 8-7    9-6    1-5    2-4    10-3  11.11. - 16.11.  25.2. - 1.3.
  Náhradní termín: 19.11. - 23.11. 4.3. - 8.3.
7. 4-3    5-2    6-1    7-9    8-10  26.11. - 30.11.  11.3. - 15.3.
8. 9-8    1-7    2-6    3-5    10-4  3.12. - 7.12.  18.3. - 22.3.
9. 1-9    2-8    3-7    4-6    5-10  10.12. - 14.12.  25.3. - 29.3.
  Náhradní termín: 17.12. - 11.1.2013 1.4. - 12.4.2013
Číslo družstva Název družstva Kontaktní osoba Kontakt   email
1 Sokol Ořešín A Patočka Miroslav 603 264 395   petr.toman@netmasters.cz
2 Kormidlo Brno Novotný František 605 425 474   fr_novotny@email.cz
3 ABB-Svornost Bosonohy "B" Tůma Drahomír 731 552 643 547 152 290 drahomir.tuma@seznam.cz
4 ZPA "C" Legner Jindřich 739 129 843 515 542 437 legnerovi@gmail.com
5 Komín "D" Jareš Jiří 602 778 473 548 125 250 jares@geotest.cz
6 ČAV "A" Vladimír Hanák 602 719 770   ladahanak@gmail.com
7 Draci Proksch Pavel 604 442 565   p.proksch@seznam.cz
8 SYNTHON "C" Láska Tomáš 724 053 099 545 141 253 tomas.laska@eon.cz
9 Orel Obřany "A" Till Petr 724 256 602 541 574 401 ptill@ohlzs.cz
10 NÁRODNÍ DIVADLO "A" Hofírek Milan 773 541 347 530 319 945 rbrauner@fnbrno.cz
Číslo družstva Název družstva hrací den hodina hrací místnost
1 Sokol Ořešín A Čt 17:00 Sokolovna: Drozdí 6, Ořešín
2 Kormidlo Brno      
3 ABB-Svornost Bosonohy "B" St, Pá 18:30 Pražská 55, Bosonohy
4 ZPA "C" dle dohody   ZPA, Palackého tř. 158, Brno
5 Komín "D" Čt 16:15 Povodí Moravy, Dřevařská 11
6 ČAV "A" Po 16:00-18:00 Spartak Slatina, Tuřanka 1, Brno-Slatina
7 Draci Út 15:00-17:00 bývalá výměníková stanice: Oblá 52, Nový Lískovec
8 SYNTHON "C" Po 16:00 EON, Plynárenská 3, Brno
9 Orel Obřany "A" Út 18:20 Orlovna Obřany- Hlaváčova 20
10 NÁRODNÍ DIVADLO "A" dle dohody   zkušebna Nár. divadla
Sokol Ořešín "A" ABB-Svornost Bosonohy B Komín D DRACI BRNO Orel Obřany "A"
Patočka Miroslav Tůma Drahomír Jareš Jiří Proksch Pavel Till Petr
Toman Petr Stloukal Radek Šenkapoul Pavel Hrabovský Miroslav Musil Jan
Večeřa Zbyněk Miklík Tomáš Šimerle Miloš Pospíšil Libor Herz Luboš
Holomek Milan - N Šťastný Karel Blažek Miloš   Jurčík Michal - N
Klíma Emil - N Sedláček Pavel - N     Metyš Jan - N
Rejman Stanislav - N Kolísek Martin - N     Fojt Leoš - N
Šedivý Květoslav - N Stloukal Ondřej - N     Švihel Ladislav - N
Kormidlo Brno ZPA Brno "C" Česká akademie věd "A" Synthon "C" NÁRODNÍ DIVADLO "A"
Novotný František Legner Jindřich Hanák Vladimír Láska Tomáš Hofírek Milan
Šperka Pavel Gajda Zdeněk Pavliš Drahoslav Kalouda Miroslav Brauner Radek
Hanák David Dekan Jan Čechovský František Marcell Jakub Mrázek Miloš
Budík Miloš Skříšovský Ervín   Mikeš Evžen Sobota Tomáš
  Zlámal Emil Večeřa Zbyněk - nehrající kap.    
         

 


Kontakt

Brněnský rekreační stolní tenis, spolek Spodní 682/24
625 00 Brno

IČO: 70821411
603 332 897 (L. Vodica) LVODICA(zavinac)seznam.cz