Mix | Soutěž smíšených 2členných družstev

vedoucí: Věra Havelková

Mix A

 Mix B 

Jednotlivci | Družstva | Čtyřhry

Jednotlivci | Družstva | Čtyřhry


Jednotlivci - Mix A


Družstva - Mix A


Čtyřhry - Mix A

 

Jednotlivci - Mix B


Družstva - Mix B


Čtyřhry - Mix B

 

Celkové výsledky

Výsledky soutěže dvoučlenných smíšených družstev 
Ročník 2012-2013
MIX 1-8
                   
poř. družstvo záp. vít. por. kont. skóre body
1. SOK&OK 6 5 1 0 19 : 11 21
2. DOPRAVEC 6 4 2 0 15 : 15 18
3. TESVO 6 4 2 0 17 : 13 18
4. VUT „B“ 6 3 3 0 17 : 13 15
5. DAST 6 3 3 0 14 : 16 15
6. VUT „A“ 6 2 4 0 12 : 18 12
7. ABBÍČKO 6 0 6 0 11 : 19 6
                   
                   
                   
Čtyřhry
1. SOK&OK 6 5 1   17 : 8 5
2. TESVO 6 4 2   15 : 8 4
3. DAST 6 3 3   11 : 12 3
4. VUT „B“ 6 3 3   14 : 12 3
5. DOPRAVEC 6 3 3   12 : 14 3
6. VUT „A“ 6 3 3   12 : 14 3
7. ABBÍČKO 6 0 6   5 : 18 0
                   
                   
                   
Jednotlivci
1. Juras Jaroslav,    VUT A 12 10 2   32 : 13 10
2. Ryšavý Lubomír, SOK 12 10 2   30 : 12 10
3. Gajda Zdeněk,    TESVO 12 9 3   33 : 11 9
4. Chmelík Daniel,    DAST 12 9 3   29 : 12 9
5. Buchta Stanislav,  VUT B 12 9 3   32 : 13 9
6. Galanský Frant.,   DOPR. 12 9 3   29 : 12 9
7. Janovská Alena,    ABBÍ 12 6 6   23 : 23 6
8. Janovský Jiří,        ABBÍ 12 5 7   17 : 24 5
9. Tesařová Dana,     TESVO 12 4 8   17 : 28 4
10. Klimešová Zdeňka, VUT B 12 4 8   15 : 29 4
11. Meluzínová Věra,   SOK 12 4 8   14 : 26 4
12. Křížová Zdeňka,    DOPR. 12 3 9   14 : 28 3
13. Nebřenská Stanisl., DAST 12 2 10   9 : 33 2
14. Šuláková Dagmar,  VUT A 12 1 11   6 : 36 1
                   
                   
                   
Družstvo Sokola Husovice  odstoupilo ze soutěže.          
                   

 

Výsledky soutěže dvoučlenných smíšených družstev   
Ročník 2012-2013  
MIX 9-17  
                     
poř. družstvo záp. vít. por. kont. skóre body  
8. PROJASTR 7 6 1 0 25 : 10 25  
9. E.ON 7 6 1 0 23 : 12 25  
10. ABB „A“ 7 4 3 0 20 : 15 19  
11. Orel ANJU 7 4 3 0 19 : 16 19  
12. ABB „B“ 7 3 4 0 14 : 21 16  
13. SYCHR-team 7 3 4 0 17 : 18 16  
14. KUBA 7 1 6 0 11 : 24 10  
15. FRÍDA 7 1 4 2 11 : 24 8  
                     
                     
                     
Čtyřhry  
1. PROJASTR 7 6 1   19 : 11 6  
2. ABB „A“ 7 5 2   17 : 12 5  
3. E.ON 7 5 2   18 : 6 5  
4. Orel ANJU 7 4 3   14 : 10 4  
5. ABB „B“ 7 3 4   13 : 13 3  
6. SYCHR-team 7 3 4   11 : 13 3  
7. KUBA 7 1 6   6 : 18 1  
8. FRÍDA 7 1 6   5 : 20 1  
                     
                     
                     
Jednotlivci  
1. Skurka   Juraj,      ANJU 14 13 1   40 : 7 13  
2. Procházka Jar.,      PJS 14 12 2   39 : 8 12  
3. Šindler Karel,      ABB A 14 12 2   39 : 12 12  
4. Trešer Roman,       E.ON 14 12 2   37 : 10 12  
5. Křivánková Dana,   FRÍDA 10 7 3   24 : 13 7  
6. Streitová Lenka,     PJS 14 7 7   23 : 22 7  
7. Láska  Tomáš,      KUBA 14 7 7   25 : 26 7  
8. Tringela Josef,     S-team 14 7 7   21 : 24 7  
9. Sychrová Marta,   S-team 14 7 7   23 : 31 7  
10. Hojačová Jana,      E.ON 14 6 8   24 : 29 6  
11. Staněk  Jaroslav ,  ABB B 6 5 1   16 : 3 5  
12. Šťastný Karel,      ABB B 8 5 3   16 : 13 5  
13. Hrdličková Stan.,  ABB A 14 3 11   15 : 37 3  
14. Friedrich Pavel,      FRÍDA 10 3 7   14 : 22 3  
15. Kudová Renata,     KUBA 14 3 11   14 : 34 3  
16. Babjaková Anna,   ANJU 14 2 12   13 : 40 2  
17. Pavlíková Zdena,   ABB B 14 1 13   11 : 39 1  
                     
                     
Družstvo MISTR odstoupilo ze soutěže.                
                     


Kontakt

Brněnský rekreační stolní tenis, spolek Spodní 682/24
625 00 Brno

IČO: 70821411
603 332 897 (L. Vodica) LVODICA@seznam.cz