Rozpis družstev

  1.liga   2.liga   3.liga
1 VUT 1 ZPA "B" 1 Sokol Ořešín "A"
2 Orel Kr.Pole "A" 2 Motivace "B" 2 SKP Kometa "A" (Nár. divadlo)
3 ZPA "A" 3 Orel Obřany "A" 3 Bosonohy "B" (ABB Bosonohy "C")
4 Sokol Komín "B" 4 Rytířská krčma "A" (ElektroSochor "A") * 4 ABB (ABB Bosonohy "B")
5 Sokol Komín "A" 5 SMERO 5 Orel Královo Pole "B"
6 SOK & OK 6 Orel Bohunice "A" 6 ZPA "C"
7 Motivace "A" 7 Dopravoprojekt 7 Gullivers Brno "A"
8 Bosonohy "A" (ABB Bosonohy "A") 8 Synthon "B" 8 Orel Obřany "B"
9 Povodí Moravy "A" 9 Kormidlo-Brno 9 Sokol Ořešín "B"
10 Gama (Gama Team "B") 10 UFO "A" 10 SOKOL JUNDROV "A"
           
           
  4.liga   5.liga   6.liga
1 Orel Bohunice "B" 1 Sokol Komín "C" 1 Orel Královo Pole "C"
2 Synthon "C" 2 Protržená síťka 2 Povodí Moravy "B"
3 Žáček - Hanák 3 EVA "A" 3 EVA "B"
4 CZECHIN BRNO 4 VACEK BRNO 4 Hospůdka u Koudelků Lesná (ST Václ. 6)
5 Mikyn Team "A" 5 Bosonohy "C" (ABB Bosonohy "D") 5 Gullivers Brno "C"
6 SENIOR TENNIS CLUB "A" 6 SENIOR TENNIS CLUB "C" 6 Virtual Dream s.r.o.
7 SKP Kometa "B" (SKP KOMETA) 7 UFO "B" 7 Sokol Jundrov "B"
8 PVT 8 Gullivers Brno "B" 8 Sokol Jundrov "C"
9 Rytířská krčma "B" (ElektroSochor "B") 9 Akademie 9 E.ON
10 SENIOR TENNIS CLUB "B" 10 Linioplan 10 OPERA
    11 Orel Bohunice "C" 11 Bosonohy "D" (ABB - BOSONOHY "E")
    12 Ping-Punk! 12 NOBAZA
           
           
  7.liga   ženy   mixy
1 Mikyn Team "B"   Dopravoprojekt   VUT "B"
2 Sokol Ořešín "C"   CONSTRA s.r.o.   GAKRY
3 Stolní Tenis Brno   JAPAS   Orel ANJU
4 Rytířská krčma "C" (ElektroSochor "C")   VUT   PROJASTR
5 Sokol Ořešín "D"   ABB   ABBÍČKO
6 Skaut-kompas   TEST   E.ON
7 SLAST Brno   Plynopinec Brno   ABB "C"
8 Gullivers Brno "D"       ABB "A"
9 Beer brothers       VUT "A"
10 EVA "C"       KUBA
11 Sborná       ABB "B"
12         S-team
          Virtual Dream
           
* převod soutěže od Synthon "A"        
           

 

 


Kontakt

Brněnský rekreační stolní tenis, spolek Spodní 682/24
625 00 Brno

IČO: 70821411
603 332 897 (L. Vodica) LVODICA(zavinac)seznam.cz